05
מרץ

חידוש מהפכני – וילון שמנקה את עצמו

וילון שמנקה את עצמו בטכנולוגיה עתידנית

עם יד על הלב, מתי בפעם האחרונה ניקיתם את הווילונות בבית?
בדי הווילונות חשופים ללכלוך, אבק ועשן המגיעים מבחוץ וכן לאדים, כתמי אוכל ושתיה, המגיעים מתוך הבית. וילונות הצוברים אבק, חיידקים וכתמים, פוגמים במראה האסתטי של הבית, המשרד או המקום הציבורי ואף מהווים מפגע בריאותי. לכן, ניקוי וילונות באופן קבוע הינו הכרחי. החדשות הטובות הן, שאתם יכולים להפסיק להשקיע בתחזוקה השוטפת והמייגעת, שאינה תמיד יעילה ויכולה אף להזיק לבד הווילון.
 • קבלו את הפתרון המהפכני מבית חברת אורגון –  וילון שמנקה את עצמו באמצעות ננוטכנולוגיה

  וילון שמנקה את עצמו הופך את החיים להרבה יותר קלים! 
  במקום לעבוד קשה, לשפשף ולנסות לנקות  ניתן להגיע לתוצאות מדהימות, ללא מגע יד אדם.

  אז איך זה עובד?
  וילונות חשופים לאור השמש בצדם החיצוני ולאורות המופצים ממנורות הבית, בצדם הפנימי. הטכנולוגיה עושה שימוש באורות אלה, לניקוי עצמי אוטומטי של הווילון. החשיפה לאור מובילה לריאקציה המאדה את הלכלוך המצטבר על הבד והוא מתרפק מתפורר ונופל. הטכנולוגיה המהפכנית הורסת את הלכלוך ומותירה את בד הווילון נקי ונושם. ההמצאה הגאונית הזו שומרת על וילון במראה אסתטי לאורך זמן, מבלי שתצטרכו לנקוף אצבע. ניקוי וילונות מעולם לא היה קל יותר!
  תהילה גור, מעצבת פנים מטעם חברת “אורגון” מתארחת בתכנית: “לבחור נכון” עם מיכל צפיר.

 • קבלו 5 יתרונות למה כדאי לרכוש וילונות שמנקים את עצמם:

   חסכון בזמן ומאמץ – וילון שמנקה את עצמנו באופן אוטומטי ויסודי, מבלי שנצטרך להתאמץ או להשקיע זמן בניקוי.
  •    ניקוי וילונות יסודי – הטכנולוגיה מאפשרת להסיר גם את הכתמים והלכלוכים הקשים ביותר, ללא חשש מפגיעה בבד.
  •    הווילונות נשמרים לאורך זמן – צבעי הווילונות הבהירים בגווני לבן, קרם ואפור, נשמרים כחדשים, אינם דוהים והבד שומר על איכותו לאורך זמן.
  •    שיטה ירוקה וחסכונית – שיטת ניקוי וילונות מתקדמת זו, אינה מצריכה שימוש במים או בחומרי ניקוי המזיקים לבד הווילון או לסביבה.
  •    התאמה לבדים שונים – ניקוי וילונות בשיטה זו מתאים לבדים שונים כמו בדי האפלה והצללה.רוצים לראות את זה קורה?
  וילונות שמנקים את עצמם מבית אורגון
  מצג גרפי הממחיש את פעולת הניקוי בווילונות
  ניקוי וילונות עצמי

 • ניקוי וילונות גלילה באמצעות ננוטכנולוגייה

  הטכנולוגיה לניקוי עצמי מוטמעת לעת עתה רק בווילונות גלילה, הכוללים בדי הצללה והאפלה, המאפשרים לשלוט במידת התאורה בחדר.

  בדים אלה נשמרים לאורך זמן ומסננים את האור בצורה אופטימלית, כאשר הם נקיים לחלוטין.
  בד הצללה גלילה – מסנן את אור השמש ומאפשר לכמות האור הרצויה להיכנס לחדר. באמצעות ננו טכנולוגיה מהפכנית, האור משמש לניקוי של בד ההצללה, מאפשר להזרים לחלל אוויר נקי ושומר על הבד במראה חדיש.
  בד האפלה גלילה – מאפשר ליצור החשכה בחדרי הבית ובחדר הישיבות במשרד. הטכנולוגיה המתקדמת של ניקוי בדי האפלה, יוצרת סביבה בריאה, לצד במראה מוקפד וייצוגי.
 • וילון שמנקה את עצמו גם במשרד

  לא רק בבית – הטכנולוגיה מתאימה גם למשרד, בו נדרשות עבודות ניקיון רבות, כולל השטיחים, הריהוט וכמובן הווילונות, הצוברים אבק, לכלוך וריחות. במקום לשלוח את הווילונות לניקוי או להוסיף זמן עבודה לאנשי התחזוקה במשרד, תנו להם להתנקות לבד. וילונות גלילה יישמרו לאורך זמן, ללא צורך בהחלפתם והמראה הבוהק שלהם ישדרג את נראות המשרד.
 • וילון שמנקה את עצמו גם מוסדות ובמרחבים ציבוריים

  הטכנולוגיה המתקדמת מתאימה גם לווילונות במקומות ציבוריים כמו בתי ספר, בתי חולים, מבני ציבור ועוד, בזכות הבד חסין האש והבטיחותי, התפעול הנוח ואפשרויות העיצוב המגוונות. מקומות ציבוריים מתאפיינים במספר רב של ווילונות הדורשים תחזוקה שוטפת. ניקוי וילונות אוטומטי, מוזיל עלויות תחזוקה, חזות המבנה נותרת מטופחת והסביבה בריאה יותר.