סוגי הווילונות ומוצרי ההצללה הקיימים בשוק

  • דף הבית
  • /
  • סוגי הווילונות ומוצרי ההצללה הקיימים בשוק

וילונות ופתרונות הצללה שונים מהווים חלק בלתי נפרד מחיינו וזאת משום האקלים הים תיכוני שופע השמש בישראל. מזל שכך, שכן מלבד היותם אלמנט שקובע את מידת האור החודר לבית, הם מהווים גם פריט עיצובי לכל עניין ודבר בקיץ, בחורף ולאורך כל ימות השנה. בשורות הבאות תוכלו להכיר את כל סוגי הווילונות ופתרונות ההצללה הקיימים בשוק, כך שתוכלו לבצע בחירה נבונה ומושכלת ביניהם. 

 

סוגי ווילונות אהובים

וילונות הם אלמנטים מעוצבים שעשויים מבד, שנועדו לווסת בצורה קלה את מידת האור החודרת דרכם. ניתן למצוא מספר סוגים של וילונות:

  • וילונות האפלה – כוללים שתי שכבות בד, כאשר האחת מאפשרת לאור לחדור דרכה והשנייה לא. כאשר מעוניינים בחושך מוחלט בחדר, משתמשים בשתי השכבות אחת מאחורי השנייה.
  • וילונות סאן סטריפ – מגיעים עם פטנט לשינוי הזוויות של רצועות הבד כך שניתן, בדיוק כמו תריס, לקבוע את מידת האור החודר דרכם.
  • וילונות ורטיקליים – וילונות שבשונה מסאן סטריפ, אינם נפתחים מעלה ומטה אלא לצדדים וגם יכולים לעבור הסטה מלאה לפתיחה.
  • וילון רומאי – וילון שאותו ניתן להרים ולהוריד באמצעות מנגנון משיכה. ישנם גם וילונות רומאיים שנגללים לתוך קופסא מעוצבת כך שבמצב פתוח לא ניתן להבחין בהם (קרויים גם וילונות וינט).
  • וילון סאן סי – מנגנון רומאי שכולל גם מנגנון של סאן סטריפ – שמאפשר גלילה מלאה מעלה או פתיחה כתריסים כאשר עולה הצורך.
  • וילונות טבעות – וילונות שנעים באמצעות טבעות על גבי מסילה. וילונות אלו נפוצים מאוד ומשמשים בעיקר לפן העיצובי, אך יש לציין כי יכולות ויסות האור שלהם נמוכים. (בין הדגמים המובילים ניתן לציין את הווילון אוסטרי, וילונות עם פטנטים ל- “כיווץ” כפרי ועוד).

 

פתרונות הצללה נוספים

שאר פתרונות ההצללה מגיעים בדמותם של וילונות שאינם עשויים מבד, אלא מחומרים קלים כגון האלומיניום או פולימרים דמויי עץ. פתרונות אלו עשויים להיות מורכבים בחלק הפנימי של הבית או בחלקו החיצוני לו (כתריסים חיצוניים). הנפוצים מבין פתרונות אלו הם התריסים הוונציאניים שנעים מעלה ומטה או במנגנון של תריס, לשם ויסות מירבי של עוצמת האור החודרת דרכם.

 

בשמחון הבית לעיצוב תוכלו למצוא את כל סוגי הוילונות הקיימים בארץ מהמותגים המובילים בעולם ומשמשת משווק בלעדי ואולם התצוגה של חברת אורגון בדרום  באולם התצוגה הגדול בבאר שבע – מעל 500 מטרים של תצוגה. בנוסף למגוון תחומים נוספים (פרקטים שטיחים, טפטים וחיפויי קירות מיוחדים). אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר וצוות המקום כבר יידע להתאים עבורכם את השטיח המוצלח ביותר.

0 WooCommerce Floating Cart

No products in the cart.

1
שלום, במה אוכל לעזור לך?
ב״שמחון״ תוכלו לקבל את כל הפתרונות לשטיחים, וילונות, פרקטים, טפטים וחיפויי קירות
Powered by